Zobacz na mapie

LOKALIZACJA

„Apartamenty nad Sołą” zlokalizowane są przy ulicy Bulwary nad rzeką Sołą, w samym centrum Oświęcimia, tuż obok Rynku Starego Miasta i wzgórza Zamkowego. Bogata infrastruktura miejska i usługowo-handlowa oraz tereny zielone w najbliższym sąsiedztwie inwestycji zapewniają duży komfort codziennego życia. Zapoznaj się z mapką lokalizacji.

KULTURA

Mieszkanie w centrum miasta zapewni doskonały dostęp do bardzo bogatej oferty kulturalnej Oświęcimia. Inwestycja położona jest tuż przy Muzeum Zamkowym oraz Synagodze i Centrum Żydowskim gdzie można oglądać liczne wystawy czasowe i tematyczne. Sąsiedztwo Rynku sprawia, że nie ominie nas żadna ciekawa wystawa, impreza muzyczna czy kulturalna. Life Festiwal, Tydzień Kultury Beskidzkiej czy Jarmark Kasztelański to tylko niektóre z nich. Liczne zabytki Oświęcimia nadają mu specyficzny charakter i klimat. Wszyscy miłośnicy historii znajdą coś ciekawego dla siebie. Apartamenty nad Sołą to miejsce, dzięki któremu nie będziemy musieli rezygnować z atrakcji jakie oferuje centrum miasta.

USŁUGI I HANDEL

Bliskie sąsiedztwo dużych i drobniejszych usług oraz urzędów, to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Większość urzędów oraz usług a także kawiarni czy restauracji, skupionych jest w centrum miasta oraz wokół Rynku, co pozwoli zaoszczędzić czas na dojazdy. Po krótkim spacerze trafisz do kina czy zrobisz codzienne zakupy. Dojazd do pracy, lekarza, szkoły czy na zajęcia dla dzieci zajmie tylko chwilę.

TERENY ZIELONE

Niewątpliwie jednym z największych atutów tej lokalizacji są bulwary Soły, idealne miejsce do spacerów z dziećmi, wypoczynku i rekreacji. Doskonałe miejsce dla osób żyjących aktywnie i uprawiających sport. Uważane za jedno z najurokliwszych miejsc w Oświęcimiu. Nie ma lepszego miejsca by tak różnorodnie spędzić czas.

KOMUNIKACJA

Lokalizacja inwestycji zapewnia bardzo dobrą komunikację z całym miastem. Dojazd do innych dzielnic miasta oraz sąsiednich miejscowości zapewniają linie autobusowe i busy, których przystanki znajdują się w sąsiedztwie budynku. Dojście do dworca PKP zajmuje 20 minut.

ZOBACZ FILM i GALERIĘ ZDJĘĆ